Przestrzeń

Szkoła mieści się w budynku szkolnym w Biadaczu, w bezpiecznej, przestronnej, pełnej zieleni, cichej okolicy, z dala od samochodów i zgiełku miasta.

Na przełomie 2018 i 2019 roku szkolna część budynku przeszła generalny remont. Wyremontowane zostało całe piętro, sala gimnastyczna, stołówka, dobudowano także nową klatkę schodową z wejściem do szkoły.

Przestrzeń szkolna została nowocześnie zaprojektowana przez architektów. Sale lekcyjne są jasne i przestronne, a w każdej z nich jest inny akcent kolorystyczny, charakterystyczny dla danej klasy. Kolory poszczególnych sal przechodzą w przestrzeń korytarza, poprzez zastosowanie kolorowych drzwi z okienkami umożliwiającymi wgląd do klas, a także pasy kolorów odchodzące od drzwi. Sale lekcyjne są wyposażone w ergonomiczne meble sprzyjające zarówno nauce, jak i odpoczynkowi. W przestrzeni korytarza wygospodarowano miejsce na zorganizowanie otwartej biblioteki z miejscem do relaksu. Dzięki umiejętnie zastosowanym przez architektów zabiegom, przestrzeń szkolna jest jasna i kolorowa, a kolory mimo że mocne i wyraźne nie są dominujące. Do dyspozycji uczniów oddajemy także wyremontowaną, nowocześnie wyposażoną salę gimnastyczną. Tuż przy budynku znajduje się ogromne boisko szkolne.

Facebook
Instagram
YouTube