Zaproszenie do złożenia oferty cenowej – remont dachu

W związku z remontem dachu budynku POZ w Biadaczu przy ul. Kluczborskiej 23, częściowo wynajmowanym przez naszą placówkę, zapraszamy do złożenia oferty cenowej w postępowaniu na udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 130 tys. zł.

 

 

czytaj dalej

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej – modernizacja kotłowni etap II

 

W związku z modernizacją kotłowni (etap II) zapraszamy do złożenia oferty cenowej w postępowaniu na udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 130 tys. zł.  Kliknij, by  pobrać plik pdf.

czytaj dalej

REKRUTACJA rok szkolny 2023/2024

Witajcie!

Nasza szkoła rozpoczęła właśnie rekrutację na rok szkolny 2023/2024. Zachęcamy do zapoznania się z prowadzonymi przez nas formami zajęć. Możecie to zrobić na 2 sposoby 🙂 Pierwszym jest śledzenie naszej szkoły na Facebooku, drugim natomiast wzięcie udziału w naszym dniu otwartym juz 27 maja 2023 r. (sobota). Szczegóły juz wkrótce!

czytaj dalej

KNSP szkołą uczącą myślenia krytycznego

Mamy to!
Jesteśmy pierwszą szkołą w powiecie kluczborskim, która otrzymała tytuł „Szkoły Uczącej Myślenia Krytycznego”.
To dla nas ogromny zaszczyt, powód do dumy  i zachęta do ciągłego rozwoju.

czytaj dalej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22, które odbędzie się w środę, 1. września 2021, o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Biadaczu. Po mszy udajemy się do szkoły.

czytaj dalej

Zapraszamy na półkolonie

 

Zapraszamy na półkolonie w KNSP!

czytaj dalej

„Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”

Dziękujemy panu marszałkowi województwa opolskiego za projekt „Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża!”, w ramach którego otrzymaliśmy laptopy dla naszych nauczycieli.

czytaj dalej